| Spatz a întrebat:

Cum se numește filmul in care niște copii au viziuni despre cum vor muri și chiar se întâmpla? O fraza din film este atunci când copii sunt într-un microbuz și se prăbușește podul cu ei.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate vrei sa spui o secventa din film nu o fraza. Raspunsul ti l-a dat floresdemayo.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cum a zis și fata de mai sus, e Final Destination 5
https://www.youtube.com/watch?v=s1nJH1ZcNYs

Și in The Mothman Prophecies (2002) se prăbușeste un pod, plin cu oameni (dar filmul mi s-a părut mult mai bun decât Final Destination) :)

| carminalaura18 a răspuns:

Destinație finală?