| cffc a întrebat:

Bună tuturor nu știți cum se numește acel film în care era o fată de 16 ani și trăia într-o cabană în pădure cu părinții săi. Într-o zi găsise o altă cabană care arăta ca și cum ar fi părăsită. Văzuse un iepuraș care stătea jos nemișcat când se apropie de el văzuse că iepurașul nu avea față se duse ș-ii spuse tatălui care s-a dus să vadă ce se întâmplase care fusese ucis fusese mai târziu și mama fetei ucise. De fapt acolo era fratele ei când era mic a fost prins în pădure de niște copii mai mari care i-au dat foc la față de atunci el și pus pe față o mască de capră. Merge prin pădure cu un satar în mână și tăia fețele la toți care se apropia de pădure. Ia e mai lungă însă nu am când să povestesc cine îmi zice primul cum se numește filmul îi dau funda.

2 răspunsuri:
| Xnx_Anto_1989 a răspuns:

Smiley

| cffc explică (pentru Xnx_Anto_1989):

Nu e smiley cel de care zic eu purta pe față o mască de capră.