| Annie90 a întrebat:

Astăzi mi-a spus cineva că a văzut un film inspirat dintr-o poveste reală. În film erau nişte copii( cam de pe la 10 ani până la 17 ani) care au format un grup, anturaj în care se drogau, nopţile şi le petreceau prin cimitire si erau cam ca si sataniştii. Ei omorau oamenii ca să le bea sângele, iar într-o zi au omorât 2 fete din grupul lor( ele au fost de acord că ele credeau că ajung într-un loc foarte frumos dacă fac asta) şi le-au băut sângele. Cum se numeşte filmul? Fundă:*.

2 răspunsuri:
| SelluMarrie a răspuns:

Pare interesanta povestea... daca afli te rog frumos sa-mi zici si mie:*

| dayanaa a răspuns:

Imi poti trimite si mie un mesaj privat cand aflii numele filmului, te rog?:*