| Samarra a întrebat:

Cum se numeste si cine o canta, melodia de pe fundalul noii reclame de la Fanta cu personajele acelea animate? fundita big grin

Răspuns Câştigător
| marius_6248 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TLGWQfK-6DY si ai si videoclipul eu il cautam acum imi place mel f mult il aveam pe un track dar nu stiam nici pana azi cum se numeste dar am intrat pe you...com am cautat reclama si la comm am gasit raspunsuri si cum se numeste melodia...:D

3 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Ceau uite melodia de la reclama : Ting Tings - Shut up and let me go sper ca te am ajutat (si mie imi placehappy )

| Samarra explică:

Ms.dar nu e asta de la acea reclama noua aparuta acum de curand

| Samarra explică:

Iti multumesc foarte mult @marius, asta era melodia pe care o cautam...u esti cel care primeste funda. :* multumesc mult :*:*:*:*