| Kessux a întrebat:

Cum se scrie corect Shippuuden sau Shippuden?

13 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Shippuuden"

| Artemis94 a răspuns:

Http://anime.kage.ro/anime/naruto/intra pe site si vezi e cu un singur "u"

| Rush a răspuns:

"Shippuden

| Rush a răspuns:

Pardon "Shippuuden"

| Rush a răspuns:

@chicror1 am scris inainte sa scrii tu daca nu ai vazut, si eu nu ma simt fraier, daca tu te simti problema ta. cam razi de tine

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Shippuuden

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

@chicror1 nici eu nu m-am luat dupa tine tongue Am scris pe google "shippuden" si a aparut "Aţi dorit să scrieţi: shippuuden " asa ca mi-am dat seama cum se scrie tongue

| Annalina99 a răspuns:

"Shippuden

| DracoMalfoy a răspuns:

Shippuden.

| Youknowimright a răspuns:

Shippuu-den

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta : shippuudenwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trebuie sa primesc o reconpensa! fraieri ceilalti sau luat dupa mine laughing mai ales ca primul a scris gresit si cand a vazut ce am scris eu s-a corectatlaughing))...happy

| FoxyFox a răspuns:

@chicror1, tu te-ai luat dupa @Rush tongue.El/Ea si-a postat raspunsul inaintea ta tongue El: 9 Septembrie 2011 19:41 iar tu:9 Septembrie 2011 19:43 tongue