| victor0987 a întrebat:

Cum se simte o naștere

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumplit de dureroasa!

| gabicoo a răspuns:

Victoraș dragă - Trebuie să fii femeie ca să simți asta.

| Lupică27 a răspuns (pentru gabicoo):

rolling on the floor Pai poate vrea sa fie

| ReddY25 a răspuns:

Rău

| TheGentleman a răspuns:

Există dispozitive speciale care simulează nașterea. Roagă medicul să ți-l monteze și ai să afli

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Măi, da curios mai eşti tu! O nastere e tare dureroasa ca idee, nu cred ca o poti rezista tu ca barbat. Unii zici ca mor de la o banala raceala dapă-i o nastere. Cand va naste viitoarea soție stai langa ea pe tot travaliul ..vei vedea cum se simte ea.

| TheGentleman a răspuns (pentru Ancadorinapascale1993):

Nu mai este atât de dureroasă, datorită epiduralei și a diverselor calmante administrate :)

https://www.youtube.com/watch?v=pg5uFzR_dXg

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Ancadorinapascale1993):

Ce generalizare de **** rolling on the floor auzi domne ca cum poate rezista barbatu, stai tu linistita ca sunt destule chestii dureroasa prin care trec barbatii si nu stau sa-ti spuna tie femeie ca exact nu sunt femei si NU se plang rolling on the floor.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns (pentru TheGentleman):

Super acum 6 ani cand am trecut prin travaliu cum de nu erau? Sau erau...
Era sa dau coltul... nu mia administrat nimiclaughing

| Ancadorinapascale1993 a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Adica...uite m-ai facut curioasa...laughing care sunt alea dureroase? Prin care trec

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Ancadorinapascale1993):

hee hee ah nu stiu ca n-am experimentat nimic dureros da stai tu linistita ca la fel cum te-o durea pe tine pasarica sunt sigur ca daca te lovesti la cuc e aceeasi durerewinking, da na voua femeilor va place sa dramatizati si sa ne aratati ca domne noi suntem mai importante pentru voi in societatehee hee sunt fix la fel de importante cat sunt si barbatiihee hee, toate va bateti cu pumnu in piept da domne da noi dam viata, dai o pl daca nu pleaca spermatozoidu din barbat nu dai nimic.Nu mai zic de faptul ca mai usor draga cu victimizarea asta, daca ati-a placut ciocanu iti asumi, e o DURERE pe care O SIMTI O ZI, nu o simti in fiecare zi martiro.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns (pentru Alexandru1111199):

? Esti belea!
Bine, draga aşa e cum zici tu?
Ai dreptate, ce sa mai esti al2-lea barbat care mi-a imchis gura?
Ai noroc ca esti inteligent? suntem in aceeasi tabără?
No, coment?