| anonim_4396 a întrebat:

Cum se termina Dragoste si Pedeapsa de la KanalD? Ce se intampla in ultimile 3 episoade? Moare cineva? si daca da dc? Pana la urma Yasemin si Savas se casatoresc? Mai are cineva vreun copil?

Răspuns Câştigător
| Noname_4934 a răspuns:

Am auzit de la cineva care urmareste serialul pe net ca se vor casatori...aseara a aratat in secvente ca pala il impusca pe savas...dar n-are cum sa fie adevarat ca doar e personaj principal.Cam atat stiu.

1 răspuns:
| Neculae a răspuns:

Savas o sa fie impuscat de Pala in ep 38 din cauza lui Besir Yasenim o sa faca avort(cel putin asa cred)iar Omer are leucemie si cam atat stiu dar nu cred ca Yasemin se va casatori cu Savas pentru ca eu am vazut ca la impuscat Pala asa ca s-ar putea sa moara (si eu sunt fan dragoste si pedeapsa )