| oana_6971 a întrebat:

Cum se termina triunghiul iubirii?

2 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Ultimele episoade sunt superbe. Abhay(Dev), semneaza o foaie in care declara ca el este Abhay(din cate am inteles eu), dar in timpul unei ceremonii Radhika ramane blocata intr-o camera care ia foc. Abhay(Dev) o salveaza, si isi aduce aminte ca el este Dev.Mataram ii arata actul pe care il semnase, insa Radhika il rupe.La un moment dat, apare sora geamana a lui Radhika-Imarti(super amuzanta-joaca rolul de fata rea dar in acelasi timp prostuta). La finalul serialului ea se va casatori cu Vivek.
Radhicka se intalneste cu Vishaka, care se casatorise intre timp si avea si o fetita.Radhika o ajuta sa se impace cu taicasu si baba, bunica Vishakai, isi cere iertare de la Radhika.Radhika ramane insarcinata.

| virusake a răspuns:

Tragic...