| poechce a întrebat:

Când se termină 'Triunghiul iubirii' de pe Naţional Tv? Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| ancutsa13 a răspuns:

Ultimul episod este cel cu numarul 202 si se difuzeaza pe 1 octombrie 2010. Aici lista cu toate episoadele: http://www.port.ro/......isode_list

5 răspunsuri:
| deutza a răspuns:

Pai asa si trebuie sa fie stiti cum e in filmelaughing dragostea invinge. dah pacat ca numai in filmeoh go on de terminat nu stiu cand se termina dar am citit ca are aprox 295 de episoade

| Malvina24 a răspuns:

Nici eu nu am vazut dar cred ca Dev ramane cu Radhika.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca radika va ramane cu dev ca daca nu ramane nu mai are rost filmul nu te iubesc radika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau sa se termine eu vreau sa fie 2-3 ore un episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 noiembrie