| CrimiNNaLBoy a întrebat:

Cum vi s-a parut filmul Supernatural? Credeti ca merita vizionat? Despre ce e vorba? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

E cel mai superb serial pe care l-am vazutbig grin.E vorba despre 2 frati care isi pierd mama printr-o moarte supranaturala si de atunci ei impreuna cu tatal isi vor petrece viata sa se razbune si sa omoare aceste fiinte paranormale.Intre timp chestiile se vor complica si se vor lupta pentru apocalipsa happy.Si da.merita absolut vazut big grin

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Film?
thinking
Eu stiam ca e serial. big grin
Merita urmarit happy

| FrituLuis a răspuns:

Prea tare e vorba de vanatori de demoni uitate oaptea din timpul saptamani pe PRO TV la ora 23.00