| mioara a întrebat:

Ati vizionat filmul secret cum vi s-a parut [te face sa gandesti pozitiv]

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Am vaut doar jumatate din film...insa acum sunt mai optimista big grin

5 răspunsuri:
| ssay211 a răspuns:

ORICAND ORICE CARTE VA DEPASI VIZIUNEA TEATRALA... desi citesc f mult merg si la cinematograf si la teatru sunt student la UNATC va recomand in totalitate cartile..si aici cartea a fost cu mult mai buna ca filmul

| Caty2000 a răspuns (pentru ssay211):

Da, perfect de acord. am citit si cartea si filmul, dar cartea a avut m.multe detalii importante.winking

| nicp a răspuns:

Da. sunt sceptica in legatura cu metoda.

| manoka a răspuns:

Da am vizionat dar inainte am citit cartea si eram dezamagita de film, te sfatuiesc sa citesti si cartea, am citit-o de vreo 3 ori si pot sa sftatuiesc pe oricine s-o faca.

| tris a răspuns:

Umm, am vazut 5 min din film. in schimb am citit cartea si am cam testat`o :p merge la anumite chestii, dar tot nu prea cred eu in tot ce indruga pe acolo...