| 女時日水한국어 a întrebat:

Cum vi s-a parut primul episod din sezonul 3 din TVD? :X

Răspuns Câştigător
| clausweet a răspuns:

Mi s-a parut super fain...mai ales schimbarea lui stefan si a lui damon... sper ca damon sa fie cu elena :X si mi-a placut foarte mult faza de la sfarsitul filmului cand a sunat-o stefan pe elena si nu a spus nimic, si mi-a placut si faza cu caroline si tyler :X cu cat avanseaza serialul cu atat ii mai fain :X

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Super! Deabia astept sa apara urmatorul! Si mi-a venit si sa plang atunci cand a vorbit Elena cu Stefan la telefon. Oare ce plana are Stefan in cap, pentru ca e clar ca nu s-a aliat cu Klaus?

| Adryana a răspuns:

Mi-a placut :X Abia astept urmatorul episod. happy

| TrixLove a răspuns:

Si eu asteptam mai mult suspans, dar m-a lasat :X ca pana acum big grin ador TVD si o sa mor pana apare urmatorul I don't want to see crying

| lumy8876 a răspuns:

Ma asteptam la mai mult suspansbig grin