| Daniela89 a întrebat:

Cum vi s-a parut telenovela Teresa?

Răspuns Câştigător
| MatsuKeruGirl a răspuns:

Mie mi-a placut, chiar intr-adevar cantecul de la inceputul telenovelei o caracteriza cel mai bine pe teresa, m-a uimit finalul, care a fost ff romantic, nu credeam ca se va indragosti de arturo, ce a ce merita cu adevarat este ca mama, nasa si toti prietenii ei se prefaceau ca nu o cunosc, ca sunt niste straini pentru ea, deoarece si-a renegat mama si nasa. si a suferit si ea pentru rautatile facute celorlalti, din cauza ambitiei ei prea mari. fundita?

4 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Cea mai buna telenovela!

| IoanaTempah a răspuns:

Mi s`a parut ok, interesanta si descrie foarte bine realitatea unor femei care se casatoresc cu oameni instariti doar pentru a avea banii lor.

| ramonia a răspuns:

Super tare, mai putin finalul mi-ar fi placut sa mai fie ceva de genul ca familia o iarta... ceva mai mult. Dar oricum serial de nota 10.

| Georgiana_5221 a răspuns:

Foarte tare imi pare rau ca s-a terminat as vrea sa fie o continuare a fost interesanta si camptivanta