| marius031 a întrebat:

Cum vi s-a parut voua filmul fast and furious 5 (Fast Five) daca la'ti vazut?
Mie mi-a placut foarte mult si l'as mai vedea de cateva ori dar cel mai mult mi-a placut partea cand au inceput sa fure seiful pana la final.

2 răspunsuri:
| EndOfJoke a răspuns:

Frate este foarte tare filmul. putin sf la sfarsit dar in rest misto.Am citit pe un site si o sa apara si 2f2f 6.Nu stiu exact cand dar dabea astept

| bracigliano a răspuns:

E fain filmul, e adevarat de acolo de unde fura seiful pana la final pare un pic sf, dar merge oricum.