| AugustinFiltru a întrebat:

SALUT TPU!
As vrea sa stiu cine a vazut filmul "Fast and Furios 5 : Rio Heist".
Cum vi s-a parut. Dar ce faza va placut cel mai mult.
Ca mie mi-a placut cel mai mult cum au carat seiful. A fost o nebunie completa nu credeti.

Răspuns Câştigător
| ƊöℓǨƐ a răspuns:

Eu l-am vazut.Mi se pare super filmul.Da, si mie faza cu caratu' seifului mi s-a parut ce-a mai tare fazalaughing. Numai actori buni si f buni au jucat, daci daca ar trebui sa dau o nota ar fi foarte sigur 10.

2 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Am vazut filmul, chiar e foarte interesant! o nota de 8/10! +1 mi-a placit cum au carat seiful!

| Vlad_5409 a răspuns:

Astept sa iasa pe inernet ca pe 29 a parut in cinemaua din Romania!