| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se par Dakota si Elle Fanning? (funda rasp dragut :d) merci anticipat

Răspuns Câştigător
| stiiix a răspuns:

Amandoua sunt fete foarte talentate, care promit a ajunge actrite foarte-foarte importante si desavarsite.
De Dakota nu mai vorbim, care a avut o sumedenie de roluri diversificate si complicate (nu ai cum sa n-o adori in The Runaways). Si sora ei promite multe, a jucat deja in cateva filme foarte bune( cum ar fi Somewhere, Deja Vu, Strania poveste a lui Benjamin Button).
Sa speram ca nu vor ajunge ca aproape toti ceilalti copii-staruri (Lindsay Lohan, Nicole Ritchie, etc.)
Dar toata lumea le apreciaza si le prevesteste un viitor mai mult decat maret.
tongue