| davidutzu12 a întrebat:

Cum vi se pare Andi Moisescu? Vreau pareri...nu conteaza daca sunt rele sau bune...

5 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Nu e chiar preferatul meu din juriu, dar este o persoana mult mai buna si mai sufletista ca Mihai Petre(si nu am nimic cu el doar ca mi se pare exagerat de exigent).

| Geo17 a răspuns:

Cel mai tare...

| superdemi a răspuns:

Este un tip foarte ok, este dregut, jurizeaza bine, are o familie reusita si se comporta bine in societate.Si mai tine si la gluma.

| Liviuuuuu a răspuns:

Nu imi prea place de el sincer...

| iubita23 a răspuns:

Mi se pare un tip super ok! e glumetz, se vede ca are si un suflet bunwinking si inteligent..imi place de el cum jureaza la romanii au talent.