| Aylin302 a întrebat:

Cum vi se pare Saga Breking Dawn?

Răspuns Câştigător
| crysty1067 a răspuns:

Super dar faza e ca fix cand devenea mai interesant a lasat pentru 2012 asta imi pare rau in rest totu reusit

6 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Nu stiu ce sa zic mie unul mi se pare ca e ok filmul si foarte multi spun ca nu le mai place ca blah blah blah...mie unu mi s-a parut fain si abia ast sa apara si partea a 2 a

| Elena_9064 a răspuns:

Dragutza. Dar se putea si mai bine.

| Giinger a răspuns:

Nu imi place.

| DiaElla24 a răspuns:

Super!

| blodinel a răspuns:

Sincer partea asta a fost naspa ECLIPSE a fost faina sau NEW MOON alea au fost faine dar breaking dawnsad m-a dezamagit

| KiduZuzii a răspuns:

Mie mi-a placut muult! Pacat ca tot ce e interesant se petrece in part 2... Dar tot e THE BEST MOVIE EVEER!