| chipicao2 a întrebat:

Cum vi se pare serialul true blood? Nu m-am uitat la el si nu stiu daca are rost sa ma uitbig grin

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Nu stiu cum e serialul, dar cartile nu imi plac. Depinde de fiecare.

| chipicao2 explică (pentru ralucaralu):

Ador the vampire diaries:X

4 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

E unul dintre serialele mele preferate, am citit si cartile...eu zic ca merita.

| Deiysucza a răspuns:

Nuss.m-am uitat la primele 5 sau 6 ep si m-am plictisit de moarte...pentru mine nu prea au logica si mai si fac s**

| mirela01_4982 a răspuns:

Sincer mie nu imi place m-am uitat odata si mi-a fost somn si nici nu a avut rost ii plictisitor