| ozzy22 a întrebat:

Da cate sezoane din jurnalele vampirilor sunt?

Răspuns Câştigător
| EduardTPU a răspuns:

2 pana acum, si al 3-lea apare in toamna acestui an. Filmul are drept inspiratie cartile lui L.J.Smith, care sunt 7 la numar, iar autorul cartilor a anuntat ca va continua seria, cu inca o trilogie pentru moment, deci destula inspiratie pentru multe alte sezoane, iar asta daca canalul CW are destul buget, si o audienta pe masura. Funda?

11 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Momentan sunt 2. In septembrie va aparea al 3-lea.

| yonutz1 a răspuns:

2 sezoane si trebuie sa apara al 3-lea

| Leylla a răspuns:

2 sezoane sunt...iar al treilea inca nu a aparut...asa am inteles

| ella2o a răspuns:

Sunt 2 sezoane, si al 3lea incepe in toamna, odata cu scoala. happy

| Bianca18 a răspuns:

Pana acum au aparut 2 sezoane, al treilea apare in septembrie happy

| PetreConstanta a răspuns:

Doamne v-a luat Dumnezeu mintile cu vampiri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza sezonul 3 in septembrie.

| ღNuTzAღ a răspuns:

Pahodu 3...Iti place si tie acest film?

| marpey16 a răspuns:

4 cred.

| FR3DDY a răspuns:

Momentan sunt 2 sezoane. Din cate am auzit, o sa urmeze si al 3-lea. O zii buna in continuare.

| IoanaMariaB a răspuns:

In momentul de fata se filmeaza pentru seria a 3-a care va incepe in septembrie. Nimeni nu poate stii inca de cate serii va fi vorba. Pot fi mai multe daca incasarile sunt mari si serialul ramane popular. Poti afla mai multe informatii despre serial si actori aici:

http://www.blogvedete.com/tag/the-vampire-diaries/ postat la 6 Iulie 2011 23:07