| Minge707 a întrebat:

Da-ti-mi va rog foarte frumos niste seriale foarte faine in afara de TVD, Supernatural, LOST. Da-ti-mi va tog foarte frumos mai multe si explicati-mi ce se intampla in ele, daca este si actiune si drama si draoste, etc. FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| SatanicBear a răspuns:

Uita-te la Prison Break. E cel mai bun serial existent, in opinia mea. Are actiune, drama, suspans si, uneori, si momente d-alea siropoase. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Flash cred ca iti va placea, uitandu-ma la primele 2 seriale care ti-au placut

| TheWalker11 a răspuns:

Incearca :
Prison Break
Vikings
The Mentalist(serial politist)