| DarkShina5566 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? In afara de Lost, TVD, sau Micutele Mincinoase? Niste seriale de dragoste si drama.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Teen Wolf
The Secret Circle
The Lying Game
Terra Nova
Prison Break
Fallen
Blood Ties
Ghost Whisperer
Supernatural
Life Unexpected

2 răspunsuri:
| LonelyGirl01 a răspuns:

House M. D.
Dexter
True Blood
NCIS :LA
Mesaje de dincolo
Moonlight
Stagiarii.
Nu sunt de dragoste, dar sunt seriale foarte frumoase. House si Dexter sunt 2 seriale geniale! Le recomand.

| xxdrgn a răspuns:

Salut!
Dragoste si drama... hmm, cauta niste seriale coreene, sau asiatice, de orice fel, majoriatea sunt foarte bine lucrate! Eu am vazut: Secret Garden, Playful Kiss, Heartstrings, Brilliant Legacy, City Hunter, My Princess, Winter Sonata, Boys Over Flowers, My Girlfriend Is A Gumiho, Bad Guy, Temptation Of An Angel, Dream High etc. Exista o gramada, iar de vizionat le poti viziona subtitrate in romana pe viki.com, filmecoreene.com, pe blogul lui MadameFluture si multe altele.
Sper ca te-am ajutat, 1 Aprilie fericit si fara prea multe tepe! ^^