| bobi_4833 a întrebat:

Daca am clicknet si m-am uitat la filme porno imi apare pe factura? sau mareste pretu

4 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

rolling on the floor) mai mai. de ce nu te uiti pe net, este mult mai usor si nu risti atata big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apare pe factura big grin

| geograful a răspuns:

Nu apare pe factura...iar de pret... poate sa il mareasca doar daca ai facut conturi

| Christian_4155 a răspuns:

Off... nu apare nimic pe factura daca Clicknet-ul este internetul pentru calculator si nu mareste nici un pret big grin.
Sincer, m-as fi luat de tine... dar mi-am reamintit ca asa am fost si eu odata xD laughing.