| bobi_4833 a întrebat:

Daca am clicknet si m-am uitat la filme porno imi apare pe factura? sau mareste pretu.

2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

laughing rad ca prostu'

| John_7502 a răspuns:

Inseamna ca esti prost LinkinPark daca razi ca prostul nimeni nu s-a nascut invatat deci raspunsul este nu platesti in plus numai daca intri pe siteuri care iti cer card-uri sms-uri sau mai stiu eu ce abonamente ca sa le vezi pe alea dar sa nu te pui sa dai bani ca sa vezi femei goale pentru ca ai sa ai in viata slava domnului! ai sa te plictisesti de ele laughing big grin!