| CoolSaku a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti ca pe Disney Channel sa se dea un nou serial sau Naruto toate seriile dublate in romana, ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| ladypink1 a răspuns:

Hmm...imi placea Naruto dar sad l-au scos sad Eu as vrea toate desenele animate care erau acum vreo 2-3 ani (: Acum.sunt numai prostii crying Imi placeau Totally Spies laughing etc...

5 răspunsuri:
| CoolSaku explică:

Si mie imi e dor de acele desene...

| Mony a răspuns:

Un nou serial
nu-mi pace naruto

| katherine585 a răspuns:

Un nou serial I hate naruto because is very very booring

| Bella_3635 a răspuns:

Un nou serial!
Urasc Naruto!

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Eaa la ce sa ma uit pe tv la naruto sa stau 1 an pana le naga ei le repeta asa eu ma uit pe vplay sunt niste episoade belea acum naspa e ca trebuie sa astept pana saptamna viitoare urmat ep.