| Ionute2018 a întrebat:

Daca ar fi sa incep un proiect de crearea unui desen animat de configuratie/tip manga,un anime, ar fi de acord sa ajute la acest proiect?(nevoia mare fiind de un desenator bun)

3 răspunsuri:
| Ievi a răspuns:

"ar fi de acord sa ajute" despre cine e vorba?

| Ionute2018 explică (pentru Ievi):

Da,scuza-ma corectorul tastaturii swift. Voiam sa zic "ar fi cineva de acord sa ajute".Din pacate nu pot edita intrebarea mea.

| Ievi a răspuns (pentru Ionute2018):

Am intales, pai ce sa zic ideea e buna, cat de cat originala, cel putin la noi, desii mai sunt si altii cu idei asemanatoare dar din pacate lipsa de fonduri sau creativitate.
Insa ar fi bine sa ai fonduri si resurse cat de cat bune si ceva cunostinte in domeniu de inceput happy