| κλάους a întrebat:

Daca cartile Twilight nu ar fi fost ecranizate, credeti ca ar mai fi fost multe fete "inebunite" dupa Twilight? Credeti ca ar mai exista atatia de multi fani? Cartea sau Filmul credeti ca au adus seria Twilight la succes? Pls, un raspuns mai detaliathappy.

1 răspuns:
| LoveYou4Everrr a răspuns:

Probabil da, dar nu asa de mult...eu le-am citit si sunt niste carti superbe. Sa recunoastem, si filmele au fost totusi frumoase.Eu nu vroiam sa citesc carti cu vampiri,ca nu ma interesau,dar astea chiar au fost frumoase. Dupa ce am citit cartile,nu vroiam sa vad filmele,pentru ca nu credeam ca ar gasi pe cineva potrivit in rolul lui Eward.Dar le-am vazut(in afara de eclipsa)si mi-au placut.
Asadar, filmele au fost frumoase, dar cartile au adus ideea...filmul nu a facut decat sa le faca publicitate.