| LoLLyPoP_2261 a întrebat:

Daca ma puteti ajuta vreau niste filme in care rolurile principale mai ales cel masculin sa fie ff dragut:X cum ar fi the connvent, a walk to remember, its a boy girl...si asa mai departe
mai dati-mi ideii va rog... dau fundita la cele mai multe filme :XFONDA

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Greta, The notebook, Eclipse, High school musical, Love story, 17 again, Step up, Remember me, Vlentine`s day, Dear John, The las song
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happy
17 again, StarStruck, Greta(Hillary Duff), Hotel for dogs, high school musical`:X
o zi frumoasa:*