| Schrotter54321 a întrebat:

Daca s-a mai facut filmul titanic 2 in care joaca leonardo di caprio, cine poate sa-mi-l dea?

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Da s-a facut si este o porcarie oh go on si leonardo di caprio nu joaca decat in Titanic 1 adica originalhee hee

| DorothyAnn a răspuns:

In partea I Jack (Leonardo diCaprio) moare, deci in al doilea film ar fi putut juca doar in rolul unei fantome care o pazeste sau bantuie pe Rose!

| totElodia a răspuns:

Leonardo Di Caprio joaca numai in Titanic 1.
Si, in caz ca nu stiai, el este personajul principal al Titanicului... oarecum.