| pwp a întrebat:

Ce alegeti?
Piratii din Caraibe sau Titanic?
Johnny Deep sau Leonardo Di Caprio?
Jack Sparow sau Jack Dawson?

p. s. = stiu ca sunt genuri diferite!

Răspuns Câştigător
| Aphrodita a răspuns:

Titanic happy
Leonardo DiCaprio (Leo e atat de dragut in titanic :X:X )
Jack Dawson (imi pare rau ca moareeee crying )

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Exact, asta vroiam să zic înainte să îţi citesc P. S.-ul, sunt genuri diferite.
Aleg Piraţii din Caraibe şi Johnny Deep, Jack Sparow de asemenea.Deşi îmi place şi Titanic, dar prefer să nu mă întristezhee hee. Şi aleg Johnny Deep pentru că este mai matur, mai în vârstă şi un actor mai bun.

| Ciprian a răspuns:

Titanic
Leonardo Di Caprio
Jack Dawson
big grin

| laviflower a răspuns:

Titanic, johnny Deep, Jack Dawson.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Piratii
Deep
Sparow

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Jack Sparow - adica Johnny Deep.
Imi place si Leonardo Di Caprio, dar poate nu atat in Titanic cat, spre exemplu, in Inception.

| denisacosmina98 a răspuns:

Titanic
Leonardo Di Caprio
Jack Dawson
P. S. Leonardo Di Caprio şi Jack Dawson sunt unul şi acelaşi.laughing

| SummerSmile97 a răspuns:

Pai normal ca Titanic voi alege
Leonardo Di Caprio :-x http://ro.wikipedia.org/wiki/Leonardo_DiCaprio

Jack Dawson

De ce?
Pentru ca titanic este un film foarte bun (la fel ca si piratii din caraibe) si m-a impresionat foarte tare povestea de dragoste dintre Rose DeWitt Bukater(Kate Winslet) si Jack Dawson(Leonardo Di Caprio)...Am plans la acest film mai ales la sfarsit deoarece Jack a murit iar povestea lor de dragoste sa sfarsit tragic :(
Si defiecare data cand il revad ma uit cu emotie chiar daca stiu ce se intampla :)

| Alessandraaaa a răspuns:

Titanic...

... Leonardo Di Caprio
... Jack Dawson!

| Silvia_6960 a răspuns:

Am stat mult sa ma gandesc...
NU pot sa aleg!laughing
Ambii au farmecul lor, fie filmele fie actorii.

| GyeBaek a răspuns:

Titanic.

| Aphrodita a răspuns:

P. s.: stiu ca titanic e un film trist dar imi place mult povestea lor de dragoste, si mai ales de leo :X:X

| alexu_1758 a răspuns:

Titanic

Leonardo Di Caprio

Jack Dawson

| Zuzy a răspuns:

Titanic leonardo di caprio si jack dawson love struck

| Twizzle a răspuns:

1. Titanic
2. Leonardo DiCaprio
3. Jack Dawson:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu alegg TITANIC, Leonardo Dicaprio, Jack Dawson