| Annalina99 a întrebat:

Daca Twilight e un film sub 15 la cinema te lasa sa-l vezi daca ai 13?

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. Am sunat la cinematograf si mi-au spus ca daca un copil sub 15 ani vrea sa vizioneze filmul trebuie insotit de un parinte care sa dea declaratie pentru el ca vrea sa vizioneze filmul pe propria raspundere.

| BubbleShoot a răspuns:

Da.daca arti si tu putin mai mare te lasa fara grija :*

| alice014 a răspuns:

La asta nu m-am gandit. Eu fac 15 ani intr-o luna si un pic si as vrea sa ma duc maine sa vad filmul... Adica mergem cu clasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Diiia4 a răspuns:

Daca mergi cu un adult te lasa sa il vezi si trebuie sa ai carnetul de note la tine.

| Demise a răspuns:

Da. Eu maine merg la filmhappy O prietena de-a mea e in clasa a 5a si a lasat-o sa il vada.

Întrebări recente