| lollipop_4094 a întrebat:

Daca va uitati la MOSTENIREA de pe PROTV care vi se pare cel mai bun actor sau actrita? *dau funda!*

Răspuns Câştigător
| Daniela_9201 a răspuns:

Este evident raspunsul. Carmen Tanse si Gheorghe Visu, atat prin experienta pe care o au in spate, dar si prin rolurile deosebite pe care le au in serial. Dar pe langa acesti mari actori se pot afirma si altii mai tineri cum ar fi: Costin Sforaru, Ramona Hanganu, si altii.

2 răspunsuri:
| GigllyMandy a răspuns:

Clar si evident Carmen Tanase! Este printre ultimele actrite care chiar are potential si de filme si de teatru.Mai ales ca viata ei nu a fost deloc usoara si totusi a fost capabila sa treaca peste si sa priveasca viata in ochii! RESPECT! :d! CIUSS!

| Gaby_5114 a răspuns:

Gheorghe Visu/Carmen Tănase Costin Sforaru şi atât cred funda?