| Kenzorel112 a întrebat:

Dati-mi exemple de filme care sa fie ceva de genul:
-urmariri pe autostrada sau pe drumuri
-drumuri de teroare cu morti cu accidente
-autostrazi ale mortii cu accidente cu morti raniti
-drumuri ale mortii, autostrazi ale mortii
Sa aiba la baza ceva de genul pleaca la un drum si nu se intorc toti sau nu se mai intoarce niciunul dati-mi exemple de acest gen de filme sau chiar mai faine care sa aiba o legatura cu ceva de acest gen.

Răspuns Câştigător
| DeeaDeutsa56 a răspuns:

Dead snow happy ZombieLandhappy Casa de ceara happy Sunt bestiale filmele!happy

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Fast & Furious 6
Death Race:Inferno
The Place Beyond The Pines
A Good Day To Die Hard
Vehicle 19
Looper
Dead End
Seven Psychopaths
A Cold Light Of Day
Drive (2011)
Hit & Run

| Dariusuu a răspuns:

Îți recomand Destinație finală 2.

E ceea ce cauți.

| Grimmjow69 a răspuns:

Taxi, Transporter, The Italian Job, The Bourne Trilogy,Vantage Point,The Blues Brothers, Bulitt, Trilogia Mad Max, Trilogia Bourne, Duel.

| Ceriik a răspuns:

Curierul

| ElenaAndrada a răspuns:

''Idilă pentru o piatră prețioasă''. L-am văzut azi pe ProTv, e foarte frumos, cu acțiune, urmăriri. Sper să-ți placă și ție! happy