| Hori_Hory_1990 a întrebat:

Dati-mi idei de filme de comedie da sa fie foarte bune si prin bune ma refer sa rad cu lacrimi la film

Răspuns Câştigător
| BiaIoana98 a răspuns:

Hey...uitasem de Big Momma's house 1, 2, 3(recomand mai ales 1, 2)

6 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Seria American Pie, Marea mahmureala, scary movie, The Big Lebowski, Team America: World Police, The 40 Year-Old Virgin, That`s my boy, Pitch perfect, Sex and the City, Oh Brother Where Art Thou, The Sweetest Thing, As Good as It Gets.

| Zenicide a răspuns:

Grandma`s Boy.

| larrii a răspuns:

50 first dates, you don't mess with the zohan ( film foarte bun), grown ups, american virgin.

| superdemi a răspuns:

Nea marin miliardar, pistruiatul, si daca vrei si emisiuni cronica carcotasilor si in pui mei.

| BiaIoana98 a răspuns:

Liar Liar, The Mask, Yes Man, Me Myself and Irene, Mamma Mia, filme cu Lui de Funes.Mai vrei, spunehappy

| Hori_Hory_1990 explică:

Am uitat sa spun ca cel mai bun raspuns primeste funda