| JokoSmile a întrebat:

Hi. Recomandati-mi si mie niste filme bune, dar sa fie comedie si sa rad cu lacrimi, pot sa fie cu adolescenti, familie, copii bla bla bla... dar sa fie bun. Ceva >idei:...
Poate imi spune-ti macar o idee despre actiunea din film sa stiu daca acesta chiar merita vizionat.
Tnx

4 răspunsuri:
| xStefanXxX a răspuns:

American Pie este cel mai tare film de comedie.Este vorba despre niste adolescenti care au facut tot felul de prosti si vei rade de nu te vei mai opri

| martzian a răspuns:

"Celularul", foarte ieftin in magazine, povestea unui pusti al carui tata politist este inchis pe nedrept. Gaseste un celular la piscina, impreuna cu prietenii lui si, cand vor sa il inapoieze, sunt martorii unei crime si au pe urme chiar pe cei ce au facut posibil ca tatal pustiului sa fie inchis. Filmul e light si il poti vedea impreuna cu copiii, dar actiunea te tine in scaun si e amuzanta.

| jeles a răspuns:

Project X este din 2012 si este o comedie foarte tare (fac o petrecere si dau foc la tot cartierul) Filmul se poate vedea online la adresa -> http://vezi-filme.tk/comedie/project-x-2012

| marymariumam a răspuns:

Hancock, Legenda lui 1900, Men in Black,! big grin