| a55yummy a întrebat:

Dati-mi niste exemple de seriale gen Pretty Little Liars, Vampire Diaries sau niste filme de animatie, drama sau comedie.DAU FUNDAAAAA laughing

Răspuns Câştigător
| mimicool a răspuns:

Incearca pe vplay the lying game(e de aceeasi autoare ca PLL) sau the secret circle si supernatural(genTVD).le gasesti pe toate pe vplay cu subtitrare in romana.mai poti incerca si gossip girl.toate sunt seriale reusite.vizionare placuta:* funda, te rog?

7 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Iti plac anime-urile? Daca da, atunci spune-mi ca stiu eu cateva superwinking

| a55yummy explică (pentru jrockfreak):

Imi plac si anime-urile love struck

| jrockfreak a răspuns (pentru a55yummy):

Atunci incearca NANA si Vampire Knight, de dragoste. Drame asa mai psihologice dar si putin horrorhee hee sunt Death Note si Kuroshitsuji. Mai este inca un anime de 2 ore, Spirited Away. E putin hilar dar e suuuper :-x Daca vrei ceva mai complex atunci incearca Bleach, Naruto, One piece, Fulmetal Alchemist etc.

| Robery a răspuns:

Sal, intra pe filme hd. net gasesti ce vr tu, intra, acum

| deeablonda23 a răspuns:

The secret circle, poti sa te mai uiti si la Gossip girl sau Supernatural.

| denisukka13 a răspuns:

Comedie poate fi si New Girl, drama poate fi serialul Mesaje de dincolo, animatie nu prea stiu dar sper ca te-am ajutat sau daca vrei poti sa te mai uiti si la Teen wolf

| denisukka13 a răspuns:

Comedie-New girl
Drama-Mesaje de dincolo
alt serial-Teen Wolf