| GVlad a întrebat:

Prieteni fiti atenti Vineri sunt singur toata noaptea. Vreau sa imi dati cele mai de GROAZA filme HORROR pe care leati vazut voi in viata voastra. vreau filme cu adevarat horror sa ma pis pa mine noaptealaughing drek nu stiu sa mor de frica ceva de genu

Răspuns Câştigător
| FrumoasaTa a răspuns:

Http://gidonline.ru/2011/03/pila-7/

E de groaza chiar cum incepe dar este o singura problema.e pe rusa...dar oricum chiar daca nu vei intelege te vei speria rau de tot.te asigur

Răspuns utilizator avertizat
| FrumoasaTa a răspuns (pentru GVlad):

Mmmmm...bine credeam ca esti din RO

Răspuns utilizator avertizat
| FrumoasaTa a răspuns (pentru GVlad):

Super...pina acum nici un roman intilnit nu stia rusa

6 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Avionul cu Serpi
Saw
[Rec] 2007
American Horror Story
Silent Hill (2006)
One missed call
The Unborn
Shutter 2008
Mirrors 2008
Bafta!

| Increatul a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/shutter-25536/ Shutter(2004),varianta asiatica, daca nu l-ai vazut si iti place genul horror, ii neaparat de vazut.
Uitat-e la Shutter(2004),daca vrei sa te sperii cu adevarat si sa vezi un film horror cum nu se mai face la ora actuala.Shutter (2008),varianta americana, ii mul mai slaba.Sa nu le incurci.