| Komarov a întrebat:

Dati-mi niste titluri cu cele mai bune filme horror cu tensiune in care sa fie vorba despre mafie, trafic de organe, ceva cu mult sange si suferinta gen hostel dar mai avansat cel mai bun raspuns funda merci

Răspuns Câştigător
| RedCookyeeee a răspuns:

Grotesque, aftermatch, excision, american mary, autopsy, trenul groazei (2008)

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

In mare parte nu e ceea ce ceri tu, dar uita-te la The Human Centipede (tensiunea si scenele sangeroase nu lipsesc).

| Nanami利 a răspuns:

Ca hostel seamana saw.(toate cele 7 episoade). Dar poate deja te-ai uitat.