| TomyBrave2019 a întrebat:

Dati-mi ordinea in care e bine sa vizionezi filmele Marvel si DC va rog.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu contează, oricare din el poate fi urmărit cap-cosă fără să știi ce a fost sau ce va fi. D-aia!

| Brizbriz a răspuns:

EVIDENT UTmfG
https://www.google.com/search?q=marvel+timeline+movies
a fost greu?!? RAUUU?!?

| TomyBrave2019 explică (pentru Brizbriz):

Eu ma refeream cronologic

| Brizbriz a răspuns (pentru TomyBrave2019):

"timeline" inseamna cronologic dude, asta a fost EXACT raspunsul meu, rezultatul e asta:
https://www.pocket-lint.com/......wing-order
ti se pare ca un film din 2019 e urmat de unul din 2008, DEGEABA?!?

deci, data viitoare, AI MINIM DE BUN SIMT si intra pe link-ul dat de mine, in loc sa imi atragi atentia ca "tu ai vrut alcevaaaaaa, mammmiiiiii"

| TomyBrave2019 explică (pentru Brizbriz):

Cronologic in poveste, pentru ca nu au fost lansate in ordine

| Brizbriz a răspuns (pentru TomyBrave2019):

TIMELINE DUDE inseamna cronologic in poveste, pentru numele lui D-zeu, iti spun asta de 15 ori si tot pe a ta o tii

data viitoare AI MINIM DE BUN SIMT (dap, tocmai te-am facut NESIMTIT, ba nu, "minim" inseamna ca te-am facut ULTIMUL NESIMTIT) sa intrii pe link si sa vezi, inainte sa ii dai cu ABERATII AMARATE!

| 1997onur a răspuns:

Marvel forever. Tony Stark cel mai tare iron man forever y love u 3000.

| chuckmanson a răspuns:

Citește benzile desenate mai bine