| Alexutzapoopuic a întrebat:

Dati-mi si mie un film de comedie misto in romana sau subitrat, ceva mai nou... funda

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The dictator.A aparut luna trecuta in cinema happy

| yourgirl a răspuns:

Ted trebuie sa apara peste citeva zile, Jack and Jill

| clauss a răspuns:

The Three Stooges, il gasesti aici. www.filmehd-online.net

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Dark shadows.e foarte frumos aparut in 2012.
Aici:http://fastupload.rol.ro/video/93830a2ffb7aabaa622248bdcab37d43.html
Ar fi recomandat sa-l lasi sa se incarce 4-5 min inainte de al vedea.

| deyutza135 a răspuns:

Paulie e vrba de un papagal e super comic dar e o parte trista unde iti vine sa plangi

| dragonslep a răspuns:

Ma alex apare acum pe 20 filmul TED uitate la triler si te caci pe tine de ris si daca nu ai rabdare intra pe creative monkiz si uitate la 3lar de la ep 1 pina la ultimul si ai acolo filme le greu

funda

| ionutzz01 a răspuns:

Dark Shadows. vrei sa-ti spun si de unde sa-l descarci? big grin

| YahOOOOOOOOO95 a răspuns:

Project X!

| as1fx a răspuns:

American pie Reunion(comedie) a aparut de mai putin de o lunatongueFUNDA