| Narfundo a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste filme horror. Dar sa fie horror frumoase ...nu delea sadice scarboase.Sa fie sadice, dar nu scarboasetongue.

5 răspunsuri:
| Anonim_5618 a răspuns:

Fingerprints
The Grudge
One missed call
Dread:-s

| onlytiff a răspuns:

The unborn
One missed call
Paranormal activity
Mirrors
75 seconds
The haunting in Connecticut
Dead Silence
Vacancy 1, 2
The grudge 1, 2, 3
Fear house
Prom night

funda?

| Dr. Alin a răspuns:

The grudge.

| kidddo14 a răspuns:

Hmm sadic da nu scarbosthinking Filmul care m-a tulburat cat de cat psihic e Dread... e destul de bun, si crede-ma am vazut destu-le filme, un film bunicel mai e si Silent Hill.Si cel mai de groaza din toate e The exorcism of emily rose:O merita vazut!

| cristina9716 a răspuns:

Mie îmi place Boo, Camera 1408, Drag me to hell, Misterul gemenilor, Last house on the left etc.
Sper că ţi-am fost de ajutor.batting eyelashes

Baftă.