| Pysycutzzata a întrebat:

Buna imi puteti spune cateva filme horror/sadice gen Wrong Turn? multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Intra pe w w w. axyy-filme. c o m sau pe w w w. cinemaxx. r o, dai la categoria horror si gasesti acolo cele mai noi filme horror aparute. Scuze ca ti-am scris site-urile asa, dar erau suspecte de piraterie.

2 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

''saw'' este un film horror care mi-a placut...acuma nu stiu daca iti place sau nu, daca l-ai mai vazut sau nu etc. mai sunt :"The devil inside"; "The woman in black". sper sa-ti placahappy

| Pysycutzzata explică:

Le-am vazut pe toate dar mersi oricumlaughing