| Pufariiiiiiiiiin a întrebat:

Dati-mi un film bun, gen horror sau comedie big grin!

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| obsesion15 a răspuns:

Horror:Orphan(2009),Chain Letter(2010),The Roommate
(2011).
Comedie:Accepted(2006),Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
(2011),Easy A(2010).

| GirlLăvHell a răspuns:

Incearca filme final destination si dawn of the deadbig grin
P.S sunt filme de groaza

| hardy1 a răspuns:

The garvedancers

| GuitarCutie a răspuns:

Cele mai tari filme pe care le-am vazut:
-Mean girls 1, 2 (Drama, comedie)
-The grudge 1, 2(Horror)
-Not another teen movie (Comedie)
-American pie(comedie)
-10 lucruri pe care le urasc la tine
-The ring (Horror)

| Ralucarrie a răspuns:

Beastley:X:X:X

| eva9999 a răspuns:

Horror: the ring 1, 2 scream 1, 2, 3,4
comedie: acasa la coana mare 1, 2, 3 si toate filmele cu martin lawrence

| Auras95 a răspuns:

HORROR: The Grudge (1, 2,3),The Ring (1, 2) SAW(1, 2,3, 4,5,6,7,8) si mai sunt dar n-am chef sa caut...a si app ce-i in paranteze, alea sunt partzi de ex The Grudge 1 sau The Grudge 2 uitate mai bine la la primul si apoi la al 2 lea ca nu intelegi nimic.asa sa faci si la celelalte.BFT!

| mQriana a răspuns:

The Change Up 2011
e comedie:X

| MimmiVonM a răspuns:

Horror:the grudge 1 2 3. one missed call.tarata in iad. orphan
Comedii:nevasta cu imprumut. diary of a wimpy kid.mean girls 2

Funda?:d

| hitlerus a răspuns:

Look at the mirror!laughing)

| Luiza_2595 a răspuns:

The Hangover Part II, o comedie super sper sa iti placahappy!

| MyssaForever a răspuns:

Pai...Horror -One Miss Call si Comedie-Not Another Teen Movie