| Bogdan009 a întrebat:

Dati-mi un film care sa fie de comaedie dar sa aiba si scene oarecum porno big grin

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Classic-ul American Pie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanesc ar fi Crucea de Piatra, ca e vorba de un bordel in el, nu?!
Mai hollywoodian as zice "Zack and Miri makes a porno", e amuzant rau!
Mi-a placut chiar si o telenovela semi-comedie braziliana, despre o tarfulita care ajunge mare VIP. Se numeste Bruna Surfistinha, si ti-l recomand cu caldura tropicala. Asta chiar are secvente dupa care salivezi tuwinking

| RKFloryyST a răspuns:

American Pie 1 2 3 4 5 6 7

| OuTKasT a răspuns:

Sexdrive!

| Vladut122 a răspuns:

American pie 1, 2, 3, 4, 5 happy sunt oarecum comedie-pornolaughing