| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati un link cu un film / videoclip porno pentru varul meu?

7 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Intra pe RedTube, CuantoSexo si Babosas rolling on the floor rolling on the floor

| MiSSyoUNow a răspuns:

Sa fie gratis!

| VinnieMmM a răspuns:

Taci ma k e pentru tine

| julika83 a răspuns:

Exista pornacheuri bune si pornacheuri proaste. de care vrei? si nu ne doare capu` pe noi pentru cine il vrei...

| MiSSyoUNow a răspuns (pentru julika83):

In primul rand eu sunt fata si nu suport filmele de genu. Le iau pentru varul meu pentru ca ine la mine si le zice parintilor ca se plictiseste la mine.

| julika83 a răspuns (pentru MiSSyoUNow):

Eu am vorbit foarte serios cand am zis ca exista bune si proaste. acu depinde: daca vrei sa-l distrezi, ii arati unu` in care aia habar n-au ce fac (de regula sunt facute de amatori) sau ii arati unu` bun, cu "vedete" porno si dupa aia le explici tu parintilor de ce umbla cu cortu` dupa el prin casa. si tot nu ne doare capu` pentru cine il vrei. laughing

| TheSmartBoy a răspuns:

Uite aici un site pentru varul tau:
http://filmepornofetebune.com/