| cosmin123bos a întrebat:

Dati-mi va rog niste filme de groaza care sa ma sperie get the grudge sau dead silence dar fara creaturi/vampiri sau de sadici! Cel mai bun funda

6 răspunsuri:
| GrepolisKing a răspuns:

The possesion exorcist of emily rose

| stoica1 a răspuns:

The Hole
Sinister
The exorcided of Emily Rose )(sau asa ceva nu mais tiu cum se scria)

| MeeJenn a răspuns:

The exorcist! e suuuper!

| Nucontaza a răspuns:

Fingerprints e un film ok este vorba de o fata care a venit de la dezintoxicare si care vrea sa faca dreptate in viata unor copii fantoma ...nu e de speriat rau dar are sange...ti l as povestii dar isi pierde farmecul

| NuAmGasitAltNickDisponibil a răspuns:

Insidious,the devil inside - nu-ti trebuie mai multwinking

| ella_7133 a răspuns:

The Unborn
The Haunting in Connecticut
The Others