| AmandytaErhan a întrebat:

Dati-mi va rog o lista de cele mai bune filme originale Disney (nu-mi dati liste de pe net) care v-au placut voua personal!

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Ohoo eu am o lista cu filmele preferate de la disney channel
1. programul de protectie al printeselor
2. lemonade mouth
3.high school muziscal
4.inalnire cu un star
5.cadet kelly
6. minunata aventura a lui sharpey
7. harriet spioana
8. 16 dorinte
9.rapirea tatalui
10.frumoasele de la laptarie
11. citeste si plangi
12. lista pentru mos craciun
13. aventuri la motocross
14. bafta charlie-calatoria
15. in cautarea gloriei
16.tocilarul fermecator
17.oh baby
sper ca ti-am fost de folos!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu pot sa fac asta...in afara de filmele disney clasice,ca bambi sau cenusareasa, toate filmele noi aparute sunt niste prostii cu P mare
Singurele filme care le mai ridica putin compania sunt filmele in colaborare cu pixar...dar cum le fac tot mai rar, atunci si filmele lor au de suferit

| alexia222 a răspuns:

Varji-gemenele 1 si 2
Lemonade mouth
Hsm 1, 2 si 3
Oh bebe
Frumoasele de la laptarie
Orasul Halloweem
Capm Rock 1 si 2
Liceul Avalon
>big grin

| Xavi0699 a răspuns:

Plaja adolescentilor

| StarShip a răspuns:

1. lamonade mouth.
2 phineas si ferb 2d dimension.
3.Phineas si ferb vara e a ta.

| Gekk0 a răspuns:

1. cadet kelly
2. 16 wishes.
e. Hsm 1 2 3
3. Lemonade Mouth.
4.Citeste si plangi.

| Cine_Oare_1997 a răspuns:

Pai 1.tocilarul fermecator 2. surorile vrajotoare 3.16 ani 4. bafta charlie in vacavta... si aletele nu prea i-mi mai amintesc dar daca vrei unu misto uitate la Stapanul focului mie mi-a placut mult

| Cine_Oare_1997 a răspuns:

1. lemonade mouth 2 camp rock 1 si 2 3. avalon 4.vaji gemene 5. bafta charlie in vacavta... si aletele nu prea i-mi mai amintesc dar daca vrei unu misto uitate la Stapanul focului mie mi-a placut mult