| BlakeLively a întrebat:

(dau funda):Am vazut cu mult timp in urma,cam un an,un film pe Protv. Era vorba despre o fata,care vroia sa se angajeze. Tatal ei o lasa la o casa,pentru ca era bona.Dupa ce pleaca parintii copiilor,aceasta "traieste" niste evenimente ciudate. Telefonul suna si nu vorbeste nimeni. Apoi,suna la politie si spune ca in casa este cineva. Chiar era cineva, care vroia sa fure copiii..cred. Este un thriller. Cine imi spune primul cum se numeste primeste funda.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Apel misterios (When a stranger calls), 2006
http://www.cinemagia.ro/filme/when-a-stranger-calls-apel-misterios-13365/

PS. Îl găsești si online!

1 răspuns: