| SweetyBoy17 a întrebat:

Hey! Era un film cu o bona pe nume Abby parca si il placea pe tatal copiilor si incerca sa o omoare pe sotia sa, dar la final bona moare (ceva de genul) si copiii raman cu parintii lor. Imi puteti va rog spune cum se numeste? Funda si multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexanddra a răspuns:

.am vazut si eu filmul acum ceva timp laughing)...si l-am cautat luni bune.in sfarsit l'am gasit se numeste WHILE THE CHILDREN SLEEP sper ca asta e filmul de care vorbesti...