| ellamaria a întrebat:

Dau funda, am vazut de ceva timp un film la televizor unde era vorba despre 2 indragostiti, tipa era insarcinata. Trebuiau sa se intalneasca la o cafenea, tipa asteptandul pe partea cealalta a soselei. cand sa se duca la ea pe tip la calcat o masina.

Tipa a nascut o fetita, iar tipu ala care a murit sa reincarnat si a venit si el pe lume. Cand a crescut fata, a intalnit un baiat care era taicasu reincarnat. Ea il placea foarte mult dar baiatul isi amintea tot din viata lui anterioara si stia ca este fata lui. a fost chiar la ea acasa ( fosta lui casa ) unde fosta lui prietena era casatorita si imi amintesc o faza de la masa cand a intrebat unde sunt furculitele iar el era pentru prima data in acea casa da a stiut locul exact a lor. in viata anterioara el a fost avocat. in sf, pana la urma se termina cu bine el uitand tot din viata anterioara si continuandusi viata actuala cu bine

Am mai pus intrebarea asta o data dar nu am primit nici un raspuns, asa ca mai incerc happy

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Chances Are(1989),cu Robert Downey Jr.,Cybill Shepard,Ryan O´Neal, la noi a apărut ca Amintiri din altă viaţă ori O nouă şansă, vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=8ouxJamYHac